13 czerwca 2024

Wooden.City

2 min read

Źródło: https://wooden.city/

Wooden.City to wrocławski producent drewnianych modeli do składania. Naszym głównym celem jest dostarczanie modeli mechanicznych z perfekcyjnym wzornictwem i mechaniką. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie certyfikowaną i przyjazną dla środowiska sklejkę brzozową, a ich precyzyjne kształty wycinamy urządzeniami laserowymi. Proces produkcji jest w pełni zautomatyzowany, a nad doskonałością każdego elementu pracuje wielu ekspertów podczas wieloetapowego procesu powstawania – od projektowania po testowanie.

Oferta Wooden.City

Doświadczenie, ambicje i innowacyjność pozwoliły nam dotrzeć z produktami Wooden.City do czterdziestu krajów na całym świecie. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można czterdzieści drewnianych projektów charakteryzujących się różnymi poziomami skomplikowania. Można wybierać spośród drewnianych gadżetów, samochodów, samolotów, motocykli i puzzli. W naszej ofercie znajdują się również drewniane mapy 3D, które mogą stanowić nietypową ozdobę na ścianę. Do składania naszych modeli nie potrzeba kleju ze względu na zastosowanie specjalnie opracowanych i opatentowanych złączy. Nasze produkty mogą stanowić idealną formę prezentu, który dostarczy mnóstwo zabawy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Każdy, kto staje się właścicielem naszych unikalnych modeli, może liczyć na obsługę wykwalifikowanego doradcy, który służy pomocą i dodatkowymi wskazówkami podczas składania. Każdy dostępny w naszym sklepie zestaw zawiera: drewniany wygodny pakiet z opisem w ośmiu językach, elementy wycięte laserowo, części zamienne, szczegółową instrukcję z opisem (również w ośmiu językach), zestaw osi, wosk do ruchomych elementów i papier ścierny. Ponadto umożliwiamy zamówienie zgubionych czy uszkodzonych części, aby nasi klienci w każdym przypadku mogli czerpać jak najwięcej radości i satysfakcji ze składania.

O firmie

Pierwszy model zaprojektowaliśmy w 2015 roku, co stało się inspiracją i zapoczątkowało powstanie marki Wooden.City. Naszą misją od tamtej pory jest tworzenie drewnianych modeli mechanicznych. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których kreatywność nie zna granic. Każdego dnia przekuwają ją w kreowanie zupełnie nowych modeli do samodzielnego składania, które dostarczają mnóstwo frajdy i satysfakcji klientom. Wszystkie nasze produkty są w 100% polskie. Umożliwiamy jednak ich wysyłkę również poza granice naszego kraju. Modele są tworzone dla wszystkich fanów modelowania i techniki oraz dla osób kreatywnych, które uwielbiają same majsterkować. Układanie puzzli czy składanie modeli to także idealna forma spędzenia czasu z bliską osobą na robieniu czegoś kreatywnego, po czym zostanie namacalny ślad w postaci pięknej dekoracji. Zapraszamy do skorzystania z oferty Wooden.City!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.